TOP 4 rýchle a jednoduché účesy pre ženy

Ženy s dlhými vlasmi nemusia mať vždy dostatok inšpirácie, ako presne by si mali upraviť vlasy. A tak sa často vzdajú česania, pretože ráno nemajú dosť času na to, aby urobili niečo zložité. To vás však nemusí zastaviť, najmä ak máte v rukáve niekoľko jednoduchých účesov pre dlhé vlasy, ktoré zvládne každá z nás aj v časovej tiesni.

rýchle a jednoduché účesy

Donedávna boli dôkladne upravené vlasy nevyhnutnou súčasťou vzhľadu každej ženy. Stačí sa vrátiť v čase do 30., 40. a 50. rokov, keď boli v móde chlapčenské účesy a neskôr dlhšie vlnité vlasy.

Je otázka, či za to môže rozvoj ženskej kariéry, avšak v porovnaní s našimi babičkami sme s úpravou vlasov celkom zľudoveli. (Pretože len máloktorá žena má záujem nosiť podpätky a iné nepohodlné oblečenie celý deň.) A tak nosíme chvosty alebo rozpustené vlasy 24 hodín denne.

Ak to chcete zmeniť, nižšie vám poradíme, ako na to.

porovnanie prípravkov na vlasy 💡 Porovnanie TOP 10 prípravkov na podporu rastu zdravých vlasov

✅  aké prípravky naozaj obsahujú účinné látky?
✅  skúsenosti ostatných
✅  porovnanie cena / výkon

Kedy sú tieto účesy vhodné?

Asi vám nemusíme hovoriť, že upravený vzhľad najviac oceníte v práci a pri formálnejších príležitostiach, keď si oblečiete sukňu alebo šaty. Jednoduché účesy však môžete nosiť aj do školy alebo na nákupy. Dôležité je, aby ste mali na úpravu vlasov náladu a aby ste sa v účese cítili dobre.

TOP 4 jednoduché účesy

Králíček

Tento účes sa bude páčiť najmä mladším ženám, ktoré športujú alebo majú len prirodzene hravú povahu. Rozdeľte si vlasy do vrkoča uprostred hlavy a dôkladne ich prečešte. Potom, podľa toho, koľko máte času, zapleťte dva vrkoče. Každý vrkoč stočte okolo svojej osi a vytvorte samostatný pletený drdol na každej polovici hlavy. (Z pochopiteľných dôvodov by mali mať obe rovnakú výšku.) Búle upevnite gumičkou a sponkami a môžete začať.

jednoduchý a rýchly účes

 

Či sa rozhodnete pre nízko posadené dredy, alebo ich vyčesáte až nahor, aby pripomínali králičie uši, to už necháme na vás.

Polovyčesaný drdol

Ďalší z moderných účesov tej doby. Princíp je veľmi podobný ako v predchádzajúcom prípade. Vlasy dobre rozčešte a hornú časť veľmi dôkladne oddeľte tenkým hrebeňom. Zvyšok vlasov nechajte voľný. Potom vlasy z hornej časti zapleťte do nedbalého drdolu, ktorý upevnite pinetkou a gumičkou.

Plážové vlny

Nadšenkyne rozpuštených vlasov si ich môžu doplniť o zaujímavé účesy. Môžete použiť kulmu alebo klasické natáčky. V prípade núdze môžete končeky vlasov natočiť aj na tenkej žehličke.

Zatočený culík

Máme niečo pre fanúšikov klasického konského chvosta. Urobte si chvost tak, ako ste zvyknutí, ale s tým rozdielom, že vlasy rozdelíte na dva pramene a obtočíte ich okolo seba. Nakoniec zaistite konce vlasov ďalšou gumičkou. Pre lepší efekt môžete oba pramene pred zapletením stočiť do valčeka a v spodnej časti ich zaistiť gumičkou.

Nedarí sa vám docieliť dlhých a hustých vlasov bežnou starostlivosťou? Skúste dlhodobo používať prírodné doplnky na podporu rastu vlasov.

porovnanie prípravkov na vlasy 💡 Porovnanie TOP 10 prípravkov na podporu rastu zdravých vlasov

✅  aké prípravky naozaj obsahujú účinné látky?
✅  skúsenosti ostatných
✅  porovnanie cena / výkon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *